Za pesjanarje > Pasji športi in reševanje

Tek

(1/16) > >>

rožica:
Zanima me, če kaj tečete s svojimi psi. Midva sva do pred kratkim (vročina ::)) tekla dnevno približno 20 minut- ali ob rolerjih ali ob kolesu, parkrat sem tudi sama tekla, pa ne morem tako hitro, kot bi Atos želel :-[ :-[ Ali je v tej vročini sploh kaka ura (npr. ob petih zjutraj) primerna za tek? Atos v teku namreč res uživa, samo bo očitno moral še malo počakati. :-\

Je pa tek dober za krepitev mišic, za bolj čvrsto in ravno hrbtno linijo, pa še prsni koš se bolj naredi. Seveda se mora prilagoditi pasmi in posameznemu psu - odrasel bernc naj bi tekel nekje pet kilometrov dnevno (v zmernem kasu), kakšnemu huskyju je pa to verjetno samo za ogrevanje :D

Lp, Urša

Lisa:
Jaz tudi z Liso tečem,ali ob kolesu,ali pa teče kar z mano.. :)..zdaj tečeva samo še v gozdu,kolo pa sva pustile zaradi vročine...

papa

kanchy:
Jst grem s Kano s kolesom le vsake dva dni (zato ker za vsak dan še nima kondicije) ampak nikoli pred pol osmo, ker je prejpre vroče. Teče pa v zmernem kasu, oziroma, jaz vozim za njo in si sama daje tempo. Rolerje pa sva zaenkrat opustile, ker je prevroče da bi šli tečt po vročem asfaltu  :-X

irenchy:
o seveda da tečemo ;D. ponavadi zvečer po 9 uri pa še to v gozd. Mami je nekje kupila mislim, da je od Karlie tak pas, ki ga zapneš okoli pasu zraven je pa zapet povodec, ki lahko reguliraš mislim da je največ 2 m najmanj pa 80cm. To je fino, ker jest ne morem laufat še z povodcem v roki ::).drugače je pa večino spuščen in teče zraven ali pa malo naokoli :)

lp

aska:

--- Citat: irenchy na 27 Junij 2006, 11:08:16 ---o seveda da tečemo ;D. ponavadi zvečer po 9 uri pa še to v gozd. Mami je nekje kupila mislim, da je od Karlie tak pas, ki ga zapneš okoli pasu zraven je pa zapet povodec, ki lahko reguliraš mislim da je največ 2 m najmanj pa 80cm. To je fino, ker jest ne morem laufat še z povodcem v roki ::).drugače je pa večino spuščen in teče zraven ali pa malo naokoli :)

lp

--- Konec Navedka ---
Tak  pas  in povodec sem mislila tudi jaz kupiti, samo je za mojo tudi tisti največje velikosti žal mnogo prešvoh. Tako, da kadar tečeva moram še vedno lepo držati povodec v roki..

lp

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo